starší žáci - Slatina 2:0 (1:0)

Dnešním vybojovaným vítězstvím jsme se udrželi v popředí tabulky(kdo by na to před sezónou pomyslel). Samotné utkání moc fotbalové krásy nenabídlo. V prvním poločase jsme dokázali jednu z mála příležitostí proměnit ve vedoucí branku, když se po rohovém kopu hlavou prosadil Michal Hanzl. Do druhého poločasu vstoupil mnohem aktivněji náš soupeř, který se snažil o vyrovnání. Ale, když hosté neproměnili ani pokutový kop, začli se dostávat do šancí i naši hráči. A po jednom ze závarů v soupeřově pokutovém území se podařilo Petru Poláčkovi dotlačit míč do branky 2:0. V závěru nám svou velkou nedisciplinovaností pomohli dva soupeřovi hráči, kteří se za kritiku rozhodčího nechali vyloučit a tím oslabili své mužstvo a kluci si již vítězství pohlídali.

sestava: Mach Jan – Chládek Martin, Žáček Jakub, Mach Radek, Chea Simon – Poláček Petr, Hanzl Michal, Jakeš Dan – Lörincz Marek, Blažek Jan, Poláček Jirka

střídal: Stejskal Ondra

branky: Hanzl Michal, Poláček Petr

Jiří Žáček | 22. 10. 2011 So 13:21 | St. + Ml. žáci | 0 komentářů