Tišnov - dorost 1:2 (1:0)

Po prvním poločase jsme mohli prohrávat mnohem větším rozdílem. Naše hra byla bez pohybu, bez přesné přihrávky a tak jen díky střelecké nemohoucnosti domácích jsme prohrávali jen 1:0. Po přestávce, už jsme ale začali mnohem aktivněji, domácím začali docházet síly a výsledkem bylo  brzké vyrovnání. Po srovnání skóre už jsme začínali mít v utkání navrch a také jsme dokázali utkání otočit a vstřelit vítěznou branku. Jak se říká, že utkání má dva poločasy a výsledek se počítá až po závěrečném hvizdu rozhodčího, tak si odvážíme tři body za vítězství. Za výkon v druhém poločase si všichni hráči zaslouží poděkování od trenérů.

sestava: Zambo Dan – Šír Dan, Žáček Jakub, Mach Pavel, Bajer David – Abdul Kamil, Krejčí Tomáš, Hanzl Michal(Mach Jan), Jakub Petr – Trhlík Jakub(Buš Jan), Vížďa Petr(Mach Radek)

na střídání: Tlačbaba Pavel

branky: Hanzl Michal, Krejčí Tomáš

Jiří Žáček | 6. 5. 2012 Ne 18:40 | Dorost | 0 komentářů